Polityka prywatności i bezpieczeństwa

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień.

Dane osobowe są niezbędne do realizacji zamówień. Brak podania wymaganych w formularzu zamówień danych uniemożliwi nam realizację zamówienia.

Klient, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do dodatkowych opcji dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników (trwały koszyk, historia zamówień, itp.).

W formularzu rejestracyjnym indywidualnego konta należy podać podstawowe dane, a także zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów marketingowych (zgoda na Newslettera).

Dane osobowe przekazane nam podczas procesu rejestracji oraz zakupów w naszym sklepie, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Każdy użytkownik naszego sklepu, ma prawo do wglądu, modyfikacji, a także usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

Certyfikat SSL

Wydawnictwo pwril.com do ochrony danych osobowych Klientów stosuje protokół SSL.

Certyfikat SSL to narzędzie, które szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną, pomiędzy serwerem, a użytkownikiem w celu uniemożliwienia przechwycenia poufnych danych. Certyfikaty SSL gwarantują wiarygodność stron internetowych, które chronią, a użytkownicy, którzy łączą się ze stroną zabezpieczoną certyfikatem SSL mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

Wydawnictwo pwril.com posiada certyfikat bezpieczeństwa wystawiony przez firmę Unizeto Technologies S.A.

Newsletter

Istnieje możliwość otrzymywania wiadomości o nowościach wydawniczych, promocjach i okazjach, w tym celu należy zapisać się na newsletter. Osoby korzystające z usługi newslettera mogą w każdej chwili z niej zrezygnować.